Kaina 33 000 € (452 €/m²)
Ypatybės Atskiras įėjimas, įėjimas iš gatvės, elektra, vanduo, asfaltuotas privažiavimas, telefono linija, Su baldais, Signalizacija
Namo numeris 11
Įrengimas Įrengtas
Aukštų sk. 1
Aukštas 1
4
Plotas (m²) 73 m²
Įrengimas Prekybos, maitinimo
Šildymas Elektra, kita, kietu kuru
Vanduo Miesto vandentiekis
Metai 1971
Komercinės patalpos Gegužių g. 11, atskiras įėjimas iš gatvės pusės, 73 kv. m, dalis vieno aukšto mūrinio pastato ( 4 patalpos bei 2 WC ), tinka įvairiai prekybos, maitinimo ar kitai veiklai, dabar įrengtas alaus baras su lauko terasa, iš kiemo pusės yra kitas įėjimas prekių tiekimui, galiojantis Sveikatos priežiūros tarnybos leidimas maitinimo veiklai, galiojančios licencijos mažmeninei prekybai alkoholiniais gėrimais bei tabako gaminiais, autonominis šildymas kietu kuru, elektra arba kt., miesto vandentiekis bei kanalizacija, parduodama su baldais, kasos aparatu ir visu kitu inventoriumi, galima pirkti įmonę ( UAB ) su visu verslu.

Pardavėjo kontaktai

+37061493980
info@euronamai.lt
http://www.euronamai.lt/

Perkame

Perkame butus ir kitą nekilnojamąjį turtą iš norinčių jį skubiai parduoti, galime nupirkti su skolomis, areštais, įkeitimais ir pan.
861493980, 860674799
info@euronamai.lt

Raskite mus Šiauliuose

Euronamai

Nekilnojamojo turto agentūra, kuri tarpininkauja, parduoda, perka, nuomoja įvairų nekilnojamąjį turtą, sprendžia įvairias nekilnojamojo turto problemas (skolos, areštai, kt.).

Susisiekite